Welkom op de pagina van E.L.S.Z.W.V. Aquamania
Wij zijn E.L.S.Z.W.V. Aquamania! De studenten zwem- en waterpolovereniging van Leiden. Bij ons kunnen alle zwemmers en waterpoloërs van elk niveau lid worden. Maar sporten is niet het enige wat we doen! We hebben elke maand activiteiten van spelletjesavonden tot schaatsen en een Tour de Chambre. Daarnaast hebben we elke maand een borrel en twee diners waar er met liefde gekookt wordt door onze meest talentvolle koks leden. Daarnaast doen we mee aan studenten competities door heel het land, waar een feest ook zeker bij elke competitie hoort, zowel vooraf als achteraf.
Elke week zijn er twee waterpolotrainingen, op maandag en op woensdag. Ook zijn er twee zwemtrainingen elke week, namelijk op maandag en donderdag. Maak je geen zorgen, alles is vrijblijvend, je kunt aan zo veel (of zo weinig) trainingen en activiteiten meedoen als je wilt. Dus, heb je interesse in zwemmen of waterpolo, of heb je gewoon zin in een gezellige sportvereniging, dan is Aquamania de plaats voor jou!
Over ons
Wij zijn ooit begonnen als een kleine groep waterpoloërs, die serieus dachten dat de Waterspetters een goede naam zou zijn voor een vereniging. Over de jaren breide Aquamania zich uit, en werden zelfs zwemmers gevonden om toe te voegen aan de lijst van sporters. Tegenwoordig hebben we genoeg zwemmers en waterpoloërs om mee te doen met de landelijke studentencompetities. Rond de 4/5 keer per jaar komen alle studentenverenigingen samen voor competities, om te besluiten welke stad de beste is in waterpolo of zwemmen. Aquamania doet natuurlijk altijd dapper mee, en zoekt JOU om ons te helpen de beste te worden!
Verder hebben we het sociale aspect van onze vereniging. Omdat het nogal lastig is om bier te nuttigen tijdens een training waarbij je kop constant in het water ligt, hebben we besloten dat een borrel op zijn tijd de beste manier is om dit probleem op te lossen. Maandelijkse borrels, zo af en toe een drankje na een goede training, er zijn altijd mensen die zin hebben in een gesprek en leuke activiteiten. Zo zijn er activiteiten als picknicks, lasergamen, zwemmarathons, filmavonden en meer. Dus als je houd van zwemmen, en ook vrienden voor het leven wil maken met een grote groep leuke mensen, kom een keertje langs bij Aquamania! De eerste training is gratis, en er is de mogelijkheid voor een maand proeflidmaatschap als je meer bedenktijd nodig hebt. Voor meer informatie kan je altijd contact met ons opnemen via onze website!
Wat doen wij?
Meer tips
-
Meer Leidse verenigingen
Meer Leidse verenigingen
-
Bekijk de UITagenda
Bekijk de UITagenda